Trestní právo

Naše advokátní kancelář je váš spolehlivý průvodce v turbulentním světě trestního práva.


S porozuměním vašim potřebám a vášní pro spravedlnost se angažujeme v každém jednotlivém případě, abychom zajistili ochranu vašich práv a zákonnost trestního řízení. Jsme tady, abychom vám poskytli odbornou právní pomoc v trestním řízení a byli vám průvodcem v těžkých časech.

Naše advokátní kancelář má rozsáhlou praxi s obhajobou v různých odvětvích kriminality, včetně hospodářské kriminality, majetkových, násilných či drogových trestných činů, problematiky týkající se migrace a samozřejmě i s obhajobou řidičů v souvislosti s trestnými činy v dopravě.

S čím Vám můžeme konkrétně pomoci:

Komplexní obhajoba v trestním řízení

Naše široké spektrum služeb zahrnuje komplexní obhajobu ve všech fázích trestního řízení. Od zadržení a vazebního zasedání, přes přípravné řízení a hlavní líčení po řízení před odvolacím soudem budeme po vašem boku, abychom vás provedli spletitými vodami trestního řízení a ochránili vaše zájmy. Jsme zkušenými praktiky v oboru trestního práva a jsme připraveni Vám vytvořit a poskytnout individuální a efektivní strategii obhajoby.

Stížnosti, návrhy, odvolání a jiná podání

Sepíšeme pro vás veškerá podání a připravíme návrhy, stížnosti či jiné opravné prostředky s precizností a péčí o každý detail.

Podání vysvětlení či svědecká výpověď

Pečlivě vás připravíme na výpověď v rámci podání vysvětlení či výslechu. Budeme stát po vašem boku před policejními orgány i soudy.

Vazba

Jsme připraveni pomoci s situacích, kdy hrozí vzetí do vazby, či kdy chce klient dosáhnout propuštění z vazby. Naše úsilí směřuje k tomu, aby bylo řízení vedeno proti klientovi na svobodě, a aby byla jeho práva v co největší míře respektována.

Řízení o mimořádných opravných prostředcích

V případě potřeby poskytneme kvalitní zastoupení v řízení před Nejvyšším či Ústavním soudem ve věcech dovolání či ústavních stížností.

Prevence

Můžeme rovněž zapracovat na preventivních procesech, které Vám pomohou střetu s orgány činnými v trestním řízení předejít.

Pokud potřebujete proškolit zaměstnance v oblasti trestního práva či nastavit compliance program, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni provést školení na míru vašim potřebám a zajistit, aby vaši zaměstnanci byli dobře informováni a připraveni na budoucí situace.

Osobní přístup

Nejste jen další složka mezi našimi spisy. Každý trestní případ pro nás má osobní význam a budeme se snažit s vámi úzce spolupracovat, abychom pochopili vaše obavy, emoce a cíle. Vaše důvěra je pro nás klíčová a uděláme vše pro to, abychom vám poskytli právní pomoc, která vám pomůže překonat obtížné situace a dosáhnout spravedlnosti.

Nemusíte se bát, že zůstanete sami v pro vás neznámém a tvrdém světě trestního práva. Jsme zde, abychom vám poskytli podporu, porozumění a právní pomoc, která překoná Vaše očekávání. Vaše důvěra a duševní pohodlí jsou pro nás klíčové a jsme připraveni vynaložit veškeré úsilí, abychom vám pomohli překonat obtíže a dosáhnout spravedlnosti. Vaše práva jsou naší základní prioritou a jsme tu, abychom vám nabídli podporu v takto náročném životním okamžiku.

Pomoc obětem trestných činů a zastoupení poškozených

Nezapomínáme ani na pomoc obětem trestných činů a poškozeným v trestním řízení. Jsme zde, abychom vám poskytli právní zastoupení a podporu při uplatňování nároků na náhradu škody či újmy.