O kanceláři

Vlastní advokátní kancelář JUDr. Petr Horák založil v roce 2012. Sídlo kanceláře se nachází jen 10 minut pěší chůze od centra města Olomouce, s výbornou dostupností MHD a především možností bezplatného parkování přímo před budovou kanceláře.

Advokátní kancelář JUDr. Petra Horáka poskytuje právní služby ve všech právních oblastech. Zároveň spolupracuje s dalšími advokáty, notáři, exekutory, daňovými poradci a znalci, což umožňuje poskytovat zcela komplexní právní pomoc. Při poskytování právních služeb je vždy důsledně kladen důraz na individuální potřeby a úplnou spokojenost klienta. Samozřejmostí je maximální diskrétnost a dodržování povinnosti mlčenlivosti advokáta.

JUDr. Petr Horák poskytuje svým klientům právní služby rovněž elektronicky, e-mailem, případně telefonicky. Je tak možné okamžitě reagovat na náhle vzniklé problémy klienta. Je si vědom, jak je čas jeho klientů drahý, a proto se co nejvíc snaží jejich čas šetřit.

Ve snaze rozšířit portfólium nabízených služeb byl JUDr. Petr Horák v roce 2012 zapsán do seznamu insolvenčních správců vedeného Ministerstvem spravedlnosti ČR. Je tak schopen poskytnout vysoce odborně kvalifikované služby a poradenství v oblasti úpadkového práva jak fyzických tak právnických osob.

PROFIL ADVOKÁTA

JUDr. Petr Horák
Zapsaný v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod evidenčním číslem 13134

  • 2012 - insolvenční správce zapsaný do seznamu insolvenčních správců vedeném Ministerstvem spravedlnosti ČR
  • 2012 - samostatný advokát
  • 2011 - složena rozdílová zkouška insolvenčního správce
  • 2010 - složena advokátní zkouška s výtečným prospěchem
  • 2008 - složena rigorózní zkouška a získán titul ,,JUDr." na Právnické fakultě Masarykovy univerzity
  • 2006 - získán titul ,,Mgr." na Právnické fakultě Masarykovy univerzity

+420 722 442 148
+420 775 210 151

JUDr. Petr Horák, advokátní kancelář Na Střelnici 343/48, 779 00 Olomouc, Česká republika